Başa Dön

Hakkımızda


Kurulduğu 1985 yılından bu yana kaliteli hizmeti ilke edinen Granit Center getirdiği yeniliklerle Türkiye’de sektöründeki en girişimci, yenilikçi ve güvenilir örneklerden biri olmuştur. Elde ettiği başarıyı, dünyaca isim yapmış yirmiyi aşkın markayı Türkiye’deki seçkin müşterilerine sunarak elde etmekten gurur duymaktadır.

Granit Center, dünyanın çeşitli yerlerinden çıkan doğal mermer ve granitten havuz seramiklerine, granit seramiğe, banyo vitrifiye takımlarından parkeye, masajlı küvetlerden bataryalara, zemin ve duvar seramiklerine uzanan kısacası seçkin mekanlar yaratmak için gereken her şeyi size Kemerburgaz’daki mağazalarında ve bayilerinde sunuyor. Kemerburgaz depo ve mermer granit işleme tesisleri 6000 m2’lik bir alana yayılıyor.Kemerburgaz Showroom’ u 3000 m2’lik alanıyla yapı ve dekorasyon konusunda Türkiye’nin en büyük showroom’ u olma özelliğini de taşıyor.

Granit Center dekorasyonda ahşabın kullanım zenginliğini yaratmak ve ahşabı yeni bir yorumla sizlere ulaştırabilmek için GC-LINE adı altında yüksek kapasiteli ahşap üretimi yapmaktadır. GC Line olarak kapılardan, banyoya, pergolalara, lambrilere, soyunma odaları, dolap ve mutfak yapımına kadar uzanan ahşabın en kaliteli ve seçkin şekilde yorumlanıp beğeninize sunulduğu geniş bir yelpazeye sahiptir.

Ayrıca, Granit Center markası sektörde edindiği 30 senelik tecrübeyi artık inşaat ve anahtar teslim ve taahhütlü projelerde göstermektedir.

GRANİT CENTER

bize-ulasin
+90 (212) 360 24 30