Başa Dön
Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu 1985 yılından bu yana kaliteli hizmeti ilke edinen Granit Center getirdiği yeniliklerle Türkiye’de sektöründe en girişimci, yenilikçi ve güvenilir örneklerden biri olmuştur. Elde ettiği başarıyı, dünyaca isim yapmış yirmiyi aşan markayı Türkiye’deki seçkin müşterilerine sunarak elde etmekten gurur duymaktadır.

Granit Center gerek yurdumuzdan gerekse dünyanın çeşitli yerlerinden çıkan her türlü mermer, granit ve benzeri doğal taşlardan havuz seramiklerine, granit seramiğe, banyo vitrifiye takımlarından parkeye, masajlı küvetlerden bataryalara, zemin ve duvar seramiklerine uzanan kısacası seçkin mekanlar yaratmak için gereken her ürünü müşterilerine Kemerburgaz’daki merkezinde ve bayilerinde sunuyor. Kemerburgaz, depo ve doğal taş işleme tesisleri 6000 m2 lik bir alana yayılmaktadır. Kemerburgaz showroom’u 3000 m2 lik alanıyla yapı ve dekorasyon konusunda Türkiye’nin en büyük showroom larından biri olma özelliğini de taşıyor. Tecrübeli montaj kadrolarıyla gerek Türkiye gerekse yurtdışında anahtar teslimi projelere imza atmaktadır.

Granit Center dekorasyonda ahşabın kullanım zenginliğini yaratmak ve ahşabı yeni bir yorumla sizlere ulaştırabilmek için GC Line adı altında yüksek kapasiteli ahşap üretimi de yapmaktadır.

Kapılardan banyoya, pergolalara, lambrilere, soyunma odaları, dolap ve mutfak yapımına kadar uzanan ahşabın en kaliteli ve seçkin şekilde yorumlanıp beğeninize sunulduğu geniş bir yelpazeye sahiptir.

Sektörde 33 senelik geçmişinden edindiği tecrübeyi inşaat ve anahtar teslimi ve taahhütlü projelerde de gösteren Granit Center yeni ufuklara doğru kendini geliştirmektedir.

GRANİT CENTER

bize-ulasin
+90 (212) 360 24 30